PL EN
+48 519400400
SKUTECZNIE DZIAŁAMY
W MARKETINGU INTERNETOWYM

Kalendarze


Kalendarz jeden z najlepszych nośników reklamy. Praktyczny i niezastąpiony w każdym biurze, zawsze pod ręką.

Naszym ulubieńcem jest kalendarz trójdzielny. Przyciąga kolorową główką i firmowo zadrukowanym podkładem, a 3 kalendaria ułatwiają tak ważne w biznesie planowanie. Nie umniejszamy kalendarzowi jednodzielnemu, który jest idealnym rozwiązaniem, dla tych, którzy cenią sobie minimalizm i dysponują niewielką przestrzenią do aranżacji.
Natomiast kalendarz plakatowy przyciąga formatem. Doskonałe połączenie plakatu z kalendarzem, można powiedzieć 2 w 1. Wielkość kalendarza (format A1, A2, B1, B2) umożliwia zaprojektowanie nawet najbardziej wyrafinowanej grafiki. Do tego uszlachetnienie folią mat lub połysk, lakierem UV, właściwie dobrana elegancka listwa i wisząc na ścianie dumnie prezentuje Twoją firmę.
Kalendarz spiralowany wieloplanszowy jest, dla tych, którzy mają dużo do pokazania. Do wyboru standardowe formaty B2, A2, A3 oraz A4, a w nich 12+1 lub 6+1 pięknych, indywidualnie zaprojektowanych kart.
Jednym zdaniem, Agencja Reklamowa Wirtualny Marketing jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta Klientów.