PL EN
+48 519400400
10 Urodziny Wirtualnego Marketingu
TWORZYMY NOWOCZESNE SERWISY
NIE MASZ JESZCZE MOBILNEJ STRONY
ZAPROJEKTUJEMY JĄ DLA CIEBIE
SKUTECZNIE DZIAŁAMY
W MARKETINGU INTERNETOWYM

Responsywne strony WWW


Większość z nas zajmuje się tworzeniem profesjonalnych stron internetowych od 2002 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zgodnie z panującymi trendami oraz wymaganiami w zakresie technologii, kodów strony, a także nowoczesnej grafiki nasi projektanci, programiści, marketingowcy oraz konsultanci tworzą zgrany zespół dbający o jakość, oryginalność projektowanych stron, które są przyjazne dla wiodących przeglądarek oraz topowych wyszukiwarek.
Tworząc reklamę dla Klienta, przywiązujemy olbrzymią wagę do kodów strony, aby można było wykonać usługę pozycjonowania strony na ustalone słowa kluczowe. Zajmujemy się również tworzeniem zaawansowanych systemów zarządzania treścią CMS, które umożliwiają edycję zarówno tekstów jak i zdjęć oraz tworzenie i dodawanie struktury strony czy też edycję sliderów oraz tzw. punktów startowych. Do takich technologii jak HTML, CMS tworzymy strony w JavaScript z kodem RWD, aby strona czy sklep poprawnie wyświetlały się na urządzeniach mobilnych, co wpływa na atrakcyjność grafiki.

Projektując strony WWW współtworzymy je razem z Tobą. Każda grafika jest indywidualna i niepowtarzalna. Pokazujemy drogę, którą należy podążać, aby odnieść sukces w wirtualnym świecie. Naszymi atutami są: kreatywność, terminowość, profesjonalne doradztwo, estetyka i dyspozycyjność.

Internet w dzisiejszych czasach stał się niezbędnym i najbardziej dostępnym źródłem informacji jakie nas interesują. Jest swoistą skarbnicą wiedzy na bardzo wielu płaszczyznach naszego życia m.in. globalną reklamą dla wielu firm oraz osób szukających różnych usług, towarów, produktów potrzebnych do codziennego życia, jak i prowadzenia firm. Dzisiaj wystarczy wpisać żądane słowo kluczowe, aby odnaleźć wiele stron internetowych z branży jaka nas interesuje. Następnie możemy zapoznać się z kompleksową ofertą, która jest dostępna 24 godziny na dobę, gdzie możemy spokojnie obejrzeć produkty, poczytać o firmie, sprawdzić referencje, z kim dana firma współpracuje, dla kogo świadczy swoje usługi, wszystkie dane kontaktowe czy napisać maila z zapytaniem ofertowym.
Firmy, którym zależy na dotarciu do jak największej rzeszy odbiorców, nie mogą sobie pozwolić, aby pominąć to rewelacyjne medium jakim jest Internet. Niezwykle ważnym elementem wirtualnej reklamy jest jakość, przejrzystość, intuicyjność w poruszaniu się po stronie, a także możliwość odnalezienia właśnie Twojej strony, spośród morza innych i zaprezentowania siedziby firmy wirtualnie.


Dysponując zdobytą wiedzą i dużym doświadczeniem jesteśmy przekonani, iż wykonanie serwisu WWW powierzysz profesjonalistom, którzy stworzą go na miarę Twoich oczekiwań.