PL EN
+48 519400400
Kalendarze 2022

Kalendarze


Kalendarze firmowe Stalowa Wola

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszą kolekcją kalendarzy na rok 2022 najlepszych producentów. Oferujemy duży wybór i atrakcyjne ceny.

Kalendarze_firmowe_agencja_reklamowa_Wirtualny_Marketingkalendarze_ksiazkowe_stalowa_wola_agencja_reklamowa_wirtualny_marketingKalednarze_stalowa_wola_agencja_reklamowa_wirtualny_marketing


Zapraszamy do kontaktu z naszym Doradcą Klienta pod nr 504209229 lub poligrafia@wmwp.pl

Kalendarz
jest jednym z najlepszych nośników reklamy. Praktyczny i niezastąpiony w każdym biurze, zawsze pod ręką.
Największym zainteresowaniem cieszą się kalendarze książkowe, natomiast naszym ulubieńcem jest kalendarz trójdzielny. Przyciąga kolorową główką i firmowo zadrukowanym podkładem, a 3 kalendaria ułatwiają tak ważne w biznesie planowanie. Nie umniejszamy kalendarzowi jednodzielnemu, który jest idealnym rozwiązaniem, dla tych, którzy cenią sobie minimalizm i dysponują niewielką przestrzenią do aranżacji.

Natomiast kalendarz plakatowy przyciąga formatem. Doskonałe połączenie plakatu z kalendarzem, można powiedzieć 2 w 1. Wielkość kalendarza (format A1, A2, B1, B2) umożliwia zaprojektowanie nawet najbardziej wyrafinowanej grafiki. Do tego uszlachetnienie folią mat lub połysk, lakierem UV, właściwie dobrana elegancka listwa i wisząc na ścianie dumnie prezentuje Twoją firmę.
Kalendarz spiralowany wieloplanszowy jest, dla tych, którzy mają dużo do pokazania. Do wyboru standardowe formaty B2, A2, A3 oraz A4, a w nich 12+1 lub 6+1 pięknych, indywidualnie zaprojektowanych kart.
Jednym zdaniem, Agencja Reklamowa Wirtualny Marketing jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta Klientów.