PL EN
+48 519400400
ZAPROJEKTUJEMY DLA CIEBIE
ESTETYCZNĄ GRAFIKĘ REKLAMOWĄ
DRUKUJEMY MATERIAŁY REKLAMOWE
TY TEŻ MOŻESZ MIEĆ PROFESJONALNĄ
IDENTYFIKACJĘ WIZUALNĄ

Wizytówki


Wizytówki reklamowe Stalowa Wola

od dawna towarzyszą chwilom nawiązywania znajomości, stając się elementem konwenansu. Sa oznaką uprzejmości i szacunku. Współcześnie pełnią także funkcje reklamowe. Wymiarem niewielkie, ale pojemne - zmieszą wszystko, co ważne.


W naszej ofercie posiadamy dwa standardowe formaty wizytówek: 85 x 55 mm lub 90 x 50 mm. Do wyboru znajdziesz papiery metalizowane, satynowane, z fakturą, barwione w masie oraz syntetyczne. Na czterech papierach kolorowych (granatowym, czerwonym, czarnym i szarobrązowym) wykonujemy również biały nadruk. W przypadku druku na kredzie 350 g mat możemy uszlachetnić wizytówkę folią mat, połysk lub soft touch, zarówno jedno jak i dwustronnie. Oferujemy coś jeszcze - wykończenie w postaci zaokrąglonych narożników. Taki detal z pewnością indywidualnie Cię wyróżni.

Chcesz pokazać więcej? Wybierz wizytówkę składaną. Niezbędna biznesowo i prywatnie. Zmieści wszystko to, co ważne. Wybierz jeden z dwóch dostępnych formatów po złożeniu: 85x55 mm lub 90x50 mm.

A jeśli chcesz przedstawić się efektownie mamy dla Ciebie wizytówkę MultiLoft.

Wizytówki z kolorowymi brzegami są oryginalne, dzięki jakości cyfrowego druku offsetowego oraz niezwykłej grubości papieru. W naszej ofercie znajdziesz 2 rodzaje wizytówek: MultiLoft 810 g (biały) i 920 g (ecru) z możliwością zadruku przód i tył oraz MultiLoft Magnet 1890 g (biały) i 1945 g (ecru) z możliwością zadruku przód i magnetycznym tyłem. Wewnętrzna warstwa (wypełnienie) wizytówek to papier barwiony w masie, dostępny w 13 wyjątkowych kolorach. Wystarczy tylko dobrać kolor wypełnienia do projektu i podziwiać efekt końcowy.

Projekty-wizytowek-wirtualny-marketing
kto-zaprojektuje-wizytowke-Stalowa-wola-WMWP
Projekt-wizytowki-stalowa-wola-WMWP
Projekt-wizytowki-stomatolog-WMWP
Wizytowki-projekt-druk-najnizsze-ceny-super-jakosc-WMWP