PL EN
+48 519400400
ANALIZA - STRATEGIA - DORADZTWO
SKUTECZNE DZIAŁANIA W MARKETINGU

Kim jesteśmy


Agencja reklamowa Stalowa Wola

Jesteśmy grupą profesjonalistów z oryginalnymi pomysłami, mającymi kilkunastoletnie doświadczenie w wirtualnym marketingu, który coraz bardziej staje się naszą codziennością. Kreując aplikację internetową skupiamy się nie tylko na efektownych, wizualnie niebanalnych projektach, ale przede wszystkim na intuicyjnej nawigacji i skutecznych rozwiązaniach. Stawiamy sobie konkretne cele i konsekwentnie dążymy do ich realizacji.

Obserwując ogromną ekspansję Internetu, nowych trendów, powstawania coraz to większych portali społecznościowych i relacji międzyludzkich w wirtualnym świecie, każdego dnia poszerzamy nasze doświadczenia i wiedzę, aby iść z prądem nowinek internetowych. Wraz z nową technologią zmieniają się aspekty wizualne, możliwość szybkiego odnalezienia potrzebnych informacji. Wspieramy Państwa na każdym kroku promując powierzone nam marki.

Agencję reklamową Wirtualny Marketing współtworzy zespół młodych, utalentowanych ludzi mających oryginalne podejście do życia i pracy: Absolwentów Uczelni Informatycznych, Akademii Sztuk Pięknych, Akademii Ekonomicznych i Wydziału Nauk Społecznych specjalizujących się w projektowaniu, grafice, programowaniu, marketingu i socjologii, co czyni ten zespół wyjątkowym, bardzo zgranym i świetnie uzupełniającym się gronem specjalistów.

Naszą domeną jest strategia komunikacji, kreacja wizerunku, komunikacja marketingowa, kampanie marketingowe, w tym promowanie powierzonych nam marek różnymi dostępnymi kanałami, takimi jak: social media, blogi firmowe, pozycjonowanie, linki sponsorowane, reklama na YouTube czy reklama na Facebooku. Wszystkie te działania będą pozytywnie wyróżniały się w Internecie, zwiększając ruch na firmowych serwisach.

Reasumując skuteczna reklama w Internecie, druk, czy grafika reklamowa to coś na czym świetnie się znamy.

Zespół Wirtualnego Marketingu