PL EN
+48 519400400
10 Urodziny Wirtualnego Marketingu
TY TEŻ MOŻESZ MIEĆ PROFESJONALNĄ
IDENTYFIKACJĘ WIZUALNĄ
SKUTECZNIE DZIAŁAMY
W MARKETINGU INTERNETOWYM
ZAPROJEKTUJEMY DLA CIEBIE
ESTETYCZNĄ GRAFIKĘ REKLAMOWĄ
DRUKUJEMY MATERIAŁY REKLAMOWE

Wizytówki


Wizytówka od dawna towarzyszy chwilom nawiązywania znajomości, stając się elementem konwenansu. Jest oznaką uprzejmości i szacunku. Współcześnie pełni także funkcje reklamowe. Wymiarem niewielka, ale pojemna - zmieści wszystko, co ważne.


W naszej ofercie posiadamy dwa standardowe formaty wizytówek: 85 x 55 mm lub 90 x 50 mm. Do wyboru znajdziesz papiery metalizowane, satynowane, z fakturą, barwione w masie oraz syntetyczne. Na czterech papierach kolorowych (granatowym, czerwonym, czarnym i szarobrązowym) wykonujemy również biały nadruk. W przypadku druku na kredzie 350 g mat możemy uszlachetnić wizytówkę folią mat, połysk lub soft touch, zarówno jedno jak i dwustronnie. Oferujemy coś jeszcze - wykończenie w postaci zaokrąglonych narożników. Taki detal z pewnością indywidualnie Cię wyróżni.

Chcesz pokazać więcej? Wybierz wizytówkę składaną. Niezbędna biznesowo i prywatnie. Zmieści wszystko to, co ważne. Wybierz jeden z dwóch dostępnych formatów po złożeniu: 85x55 mm lub 90x50 mm.

A jeśli chcesz przedstawić się efektownie mamy dla Ciebie wizytówkę MultiLoft.

Wizytówki z kolorowymi brzegami są oryginalne, dzięki jakości cyfrowego druku offsetowego oraz niezwykłej grubości papieru. W naszej ofercie znajdziesz 2 rodzaje wizytówek: MultiLoft 810 g (biały) i 920 g (ecru) z możliwością zadruku przód i tył oraz MultiLoft Magnet 1890 g (biały) i 1945 g (ecru) z możliwością zadruku przód i magnetycznym tyłem. Wewnętrzna warstwa (wypełnienie) wizytówek to papier barwiony w masie, dostępny w 13 wyjątkowych kolorach. Wystarczy tylko dobrać kolor wypełnienia do projektu i podziwiać efekt końcowy.